Misją naszego klubu jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez naukę gry w tenisa oraz stwarzanie warunków do rozwoju umiejętności oraz kultywowania tenisowej pasji na poziomie amatorskim oraz półprofesjonalnym w lidze tenisowej.

Olimpijski Club działa jako stowarzyszenie od 2014 r.

Naszym celem jest dawać Ci możliwości podejmowania codziennej aktywności fizycznej, odpoczynku od szybkiego tempa miejskiego życia i zadbania o siebie zgodnie z ideą work-life balance.

Tenis to idealny sport dla osób, którzy pracują i żyją intensywnie. To gra dynamiczna, wytrzymałościowa, ale jednocześnie wymagająca precyzji, szybkości i współzawodnictwa. Granie w tenisa pozwala oczyścić głowę i zapomnieć o problemach.

Rekreacja i relaks

A w naszym klubie możesz nie tylko grać, ale także korzystać z dostępnej infrastruktury rekreacyjnej, aby po udanym meczu zrelaksować się w saunie lub posiedzieć przy kawie w miłym towarzystwie.

Olimpijski Club to także organizator prestiżowych wydarzeń oraz turniejów sportowych o charakterze lokalnym, ogólnopolskim, a także międzynarodowym. A te są świetną okazją do wspólnego spędzania czasu w gronie znajomych czy rodziny. Zobacz aktualne Wydarzenia.