Nasza Historia

Olimpijski Club.
Więcej niż klub tenisowy.

Nasza Historia

Olimpijski Club.
Więcej niż klub tenisowy.

Olimpijski Club działa od 10 lat na terenie pięknego kompleksu tenisowego na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Stadion Olimpijski to miejsce z tradycją. Bardzo dobrze znane wszystkim Wrocławianom, a jednocześnie nowoczesne i otwarte na młode pokolenie i nowych mieszkańców miasta.

Jako miłośnicy sportu z doświadczeniem w biznesie szukaliśmy wyjątkowego miejsca, w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie dogodnie położonego i o odpowiedniej infrastrukturze, przystosowanej do gry o różnych porach dnia i roku, a także do nauki dzieci i dorosłych. To oferuje nam właśnie Stadion Olimpijski.

Jednocześnie chcieliśmy stworzyć swego rodzaju sportową oazę, gdzie mogliby spotykać się pasjonaci gry w tenisa, zarówno amatorzy, jak i stali bywalcy kortów grający w ramach Ligii, a także sportowcy biorący udział w turniejach tenisowych.

Tak powstał Olimpijski Club. Miejsce spotkań, gdzie zawierając nowe znajomości i dzieląc się pasją do gry w tenisa, możesz złapać oddech i poczuć się u siebie.

Działamy już 10 lat, a Wy, nasi członkowie, jesteście z nami. Wspólnie stworzyliśmy to miejsce – Olimpijski Club. Więcej niż klub tenisowy.