Olimpijski Club to nie tylko infrastruktura sportowa na najwyższym poziomie, ale także miejsce relaksu dla całej rodziny.

Na terenie kompleksu tenisowego znajduje się restauracja SOFA Lounge & Restaurant z dużym tarasem oraz Strefa SPA & Wellness. Ponadto, dzieci zapraszamy na specjalnie dla nich przygotowany plac zabaw, a jako obiekt prawdziwie prorodzinny, jesteśmy także otwarci na obecność zwierzaków.

SOFA Lounge & Restaurant

W Sofie znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba: zdrową sezonową kuchnię, nietuzinkowe smaki, wysokiej jakości składniki oraz przytulne, kameralne i nowoczesne wnętrze z przestronnym ogródkiem i tarasem widokowym wychodzącym na korty.

Zawsze pełne miłośników tenisa, tych grających, jak i tych, co tylko (albo aż) kibicują, albo po prostu chcą nadrobić towarzyskie zaległości w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku ulic.

SPA & Wellness

Możesz także skorzystać z naszej strefy wellness, do której zapraszamy na regenerację po treningu lub relaksujący seans masażu.

Oferujemy także zabiegi masażu, fizjoterapii i terapii manualnej wykonywane przez doświadczonych terapeutów Holistycznego Centrum Terapii Miss of Spa. Masaże Miss of SPA skierowane są przede wszystkim do tenisistów i osób aktywnie trenujących. Mają na celu głęboką regeneracje mięśni po wysiłku sportowym, rozluźnienie ciała, zniwelowanie napięć. Regularnie wykonywane zmniejszają ryzyko kontuzji. W ofercie mamy także masaże typowo relaksujące, które możesz wykonywać bez ograniczeń.